Komentowana treść: Games TOP10 za grudzień
[#1] Re: Games TOP10 za grudzień
Jupi :D Setllers'y pierwsze :) Zdecydowanie najlepsza gra wszechczasów. Szkoda tylko że 'Baby jo' tak nisko, a ja to tak kocham ;)
[#2] Re: Games TOP10 za grudzień

@andryjan, post #1

Jakoś się z tym nie zgadzam
[#3] Re: Games TOP10 za grudzień

@mailman, post #2

Co, masz coś do osadników?
[#4] Re: Games TOP10 za grudzień

@mailman, post #2

Na stos! Na stos z nim! I to taki co najmniej 8192, bo 4096 to stanowczo za mało, by oczyścić tego bluźniercę! ogień piekielny ;)
[#5] Re: Games TOP10 za grudzień

@SirLEO, post #3

A pewnie, że mam. I moje żale wylałem w recenzji na tym portalu
[#6] Re: Games TOP10 za grudzień

@mailman, post #5

Czy jestescie swiadomi ze ta gra masz juz 15 lat!?!
[#7] Re: Games TOP10 za grudzień

@reactor, post #6

W amigowym świecie 15 lat tak jak w normalnym świecie najwyżej 3 lata. :D Tam czas leci 5 razy szybciej. Nam się nie spieszy. ;)

A co do Settlers 1 to obok Settlers 2 były najlepsze części. Zresztą twórcy też tak uważają, bo część piąta to powrót do dwójki i znaczne rozbudowanie. Porażki jakimi były trzecia i czwarta część idą w niepamięć. Oglądałem dłuuuugi trailer z piątki i muszę powiedzieć, że pierwszy raz od kilku lat naprawdę zachciało mi się grać. :) Ale wiem, że to tylko pozorna zachciewajka. Pewine po jednym dniu by mi się znudziło. Znacznie bardziej lubię oglądać trailery albo jak ktoś gra niz samemu grać. A najbardziej lubię samemu wymyślać i robić takie rzeczy. :)
[#8] Re: Games TOP10 za grudzień

@reactor, post #6

A w czym to przeszkadza, aby o grze dyskutować, pisać, lubić lub nie lubić?
[#9] Re: Games TOP10 za grudzień

@MDW, post #7

Nuda, Panie, nuda... Część piąta, jak na mój gust jest o wiele za przygodowa. Ciągłe wysyłanie swego rycerza (lub... rycerkę? ;)) to tu, żeby zapalił stos w charakterze latarni, to tam, żeby mieszkańcy sąsiedniej wiochy się wyżalili jaki to ich los trudny, jest na tyle mocno irytujące że próbowałem przejść ten 2 poziom (1 to tutorial, ten co w demie) z pełnej wersji gry parę razy - sejwując co jakiś czas i robiąc sobie przerwy. Aż odpaliwszy grę za którymś tam już razem po dłuższym czasie zapomniałem co mam zrobić...
Ano, budowanie, podbijanie czy upgrejdowanie budynków jest dość rajcujące, tylko można się odrobinę wściec gdy po maniakalnym zdobywaniu wszystkich możliwych wolnych terenów, okazuje się że istnieje coś takiego jak limit "chłopków". Nie, wcale nie miałem aż tak dużo chatek, to limit jest zbyt nisko ustanowiony... ;)

Znacznie dłużej grałem w Anniversary edition Settlers 2...

Co do trójki, to wiecie że nawet mnie się podobała, no ale jakże by mogło być inaczej skoro to była "młaja" najpierwsiejsza gra na nowo zakupionego wówczas pieca, w grudniu '98. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem